NEWS 12-06-2017 | Korghos Khul and Vandus Hammerhand plus New Starter Set

Cześć,

Ostatnie dni (i zapewne kolejne) to atak nowej edycji Warhammer 40k jednak GW nie zapomina o AoS.
Wczoraj gruchnęła zapowiedź wprowadzenia do systemu warscrolli dla dwóch znanych do tej pory wyłącznie z elementów fabularnych bohaterów - Korghos Khul i Vandus Hammerhand to odpowiednio bohaterowie (Khorne Bloodbound i Stormcast Eternals) którzy przewijają się w narracji właściwie od samego początku Age of Sigmar.


Więcej o nich możecie dowiedzieć się w Wikipedii Age of Sigmar, odpowiednio pod linkami:
Vandus Hammerhand
Korghos Khul 

Co więcej, mamy też informacje na temat nowego zestawu startowego o którym pisałem już JAKIŚ CZAS TEMU. Film przedstawiający więcej szczegółów o tym starterze TUTAJ (od 42 minuty)
Info:
Coming next week for Age of Sigmar, priced at the same point as the Start Collecting sets: 
Thunder and Blood contains miniatures, rules, scenery and painting information in one box and makes the perfect starter set to begin playing Warhammer Age of Sigmar. The box contains 44 Easy to Build miniatures from the Warhammer Age of Sigmar boxed game (80-01) supplied in red and gold plastic, a reversible tray used as scenery and carton play mat. It also includes a painting guide, the core rules, 4 battle plans, 8 war scrolls, as well as dice a range rule paper gaming mat and a scenery piece allowing you to get started straight away. 
Also, Korghos Khul and Bloodsecrator in one box and Vandus Hammerhand in another, £25 a piece.


Jeśli chodzi o modele to tutaj nie będzie zaskoczeń - będzie mogli nabyć po prostu osobno modele znane już z podstawki:

Korghos - czyli Mighty Lord of Khorne:Vandus - Czyli Lord Celestant on Dracoth 

Szczerze mówiąc nie liczę na wiele po nowych scrollach - przynajmniej nie w kontekście gier turniejowych - bohaterowie imienni mają tendencje do bycia zbyt drogimi w dodatku nie mogą oni używać dedykowanych frakcji artefaktów i command traitów co czasem dość mocno ich ogranicza. Tak czy inaczej jednak - dobrze wiedzieć, że GW nie zapomina o AoS.

Co do nowego startera to tak jak już pisałem - według mnie to dobra pozycja dla naprawdę początkujących ale do mnie zupełnie nie przemawia.


Tyle na teraz, trzymam rękę na pulsie!
Do nastepnego!
W.
 

1 komentarz:

  1. Ciągle ci khornowcy... ileż można ich wałkować?

    OdpowiedzUsuń