NEWS 28-06-2017 | Rumour Engine

Cześć,

Rumour Engine to jedna z ciekawszych rzeczy jaką Games Workshop wprowadziło przy okazji znacznych zmian jakie dokonały się w podejściu firmy do społeczności.

Trzeba przyznać, że zmiana wyszła na plus a przy okazji wycięła z rynku sporą część "Rumour mongersów" czyli siejących plotki i informacje (a czasem dezinformacje) internetowych wyjadaczy którzy dzielili się "przeciekami" do tej pory.

Regularnie - co środę - umieszczane zdjęcia modeli (najczęściej bo zdarzają się też i fragmenty artworków) są przeskalowane, kadrowane, obracane i ogólnie obrabiane przed ich zamieszczeniem do tego stopnia, że bardzo trudno jest jednoznacznie orzec co przedstawiają (oczywiście nie dla wszystkich to trudne. Dla niektórych to zawsze będą Stormcast Eternals! ;) )
Stanowią przez to świetną zabawę przy zgadywaniu tego co też przedstawiają i w jakim kierunku zmierzają najbliższe (jak wszyscy mają nadzieję) plany wydawnicze GW.
Problem w tym, że nawet jeśli już jakiś model pojawi się w Rumour Engine nadal nie wiadomo kiedy zostanie wydany. Przy okazji zatem kolejnego wpisu z tej serii umieszczonego na stronie warhammer-community pozwoliłem sobie wykorzystać pracę jednego z komentujących na war-of-sigmar i podzielić się z Wami zebranymi rumorami - tymi odkrytymi i tymi jeszcze czekającymi na wydanie.
To czego wciąż nie wiemy...

I to co już jest jasne

W oczekiwaniu na nowe gobliny na latających krakenach i elfy w klimacie cthulhu pozdrawiam i życzę dobrej nocy! ;)

W.

1 komentarz:

  1. Rumour engine podkręca zainteresowanie, ale nie daj żadnych konkretów. Dobry efekt! Oczywiście dobry dla firmy...

    OdpowiedzUsuń