Podsumowanie Czerwca 2017

Cześć,

Tak oto minął kolejny miesiąc podczas którego na blogu naprawdę sporo się działo! Miesiąc co prawda nie obfitował w dużą ilość wydawnictw do Age of Sigmar ale ze względu na to, że po turnieju w Modlinie uznałem swój projekt Sylvaneth za tymczasowo ukończony wziąłem się za przygotowywanie kolejnej armii - Kharadron Overlords.

Efektem tych przygotowań połączonych z L4 ;) było ukończenie w tym miesiącu trzech jednostek do tejże armii:
Jak dla mnie to spore wydarzenie - tyle modeli w jeden miesiąc ;) Mam nadzieję, że lipiec nie będzie gorszy.

Oprócz malowania na blogu ukazały się kolejne wpisy z serii Combo of the Week (o niewielkich problemach z ta serią pisałem w ostatnim wpisie)

Combo of the Week XXII - Giantrats
Combo of the Week XXIII - Dragonlords Army
Combo of the Week XXIV - Tom Lyons Nurgle Army
Combo of the Week XXV - Kroak and his retinue Army
Combo of the Week XXVI - Kharadron Overlords Alpha Strike

W ramach zagłębiania się w zasady Age of Sigmar w tym miesiącu ukazał się tylko jeden wpis dotyczący atakowania i zdejmowania modeli

Atakowanie i zdejmowanie modeli w Age of Sigmar

Od strony Games Workshop nie było większych rewelacji. Poza małą wtopą związaną z punktami do Matched Play dla modeli z Forge World (ostatecznie wszystkie wartości punktowe wróciły do początkowych). Ponadto GW uchyliło rąbka tajemnicy związanej z General`s Handbookiem 2017 i wydało dwa nowe/stare modele - Vandusa i Korghosa (nowe stare bo figurki pozostają bez zmian - stare modele ze startera do AoS, które dostały Warscrolle)
Wszystkie ostatnie NEWSy znajdziecie tutaj:

NEWS Age of Sigmar

Poza tym trochę słabo - jeden battlereport i kilka nieseryjnych wpisów związanych z różnymi aspektami hobby (sceną turniejową, moimi rozważaniami na temat formatu 2000 punktów i armii Sylvaneth w nim)

Jak ugryźć 2000 punktów - Sylvaneth i nie tylko 
Battlereport Kharadron Overlords vs Khorne Daemons Battle Report
Słów kilka o turniejowym graniu w Age of Sigmar (kwestie organizacyjne) 


W liczbach natomiast, to kolejny świetny miesiąc!
Licznik odwiedzin w czerwcu (bo miesiąc wciąż trwa) już teraz osiągnął niemal 17,000 odwiedzin, a zapewne nieco przekroczy tą wartość (to akurat zniżka bo w maju było 18,000), tym samym łączna ilość odwiedzin bloga osiągnęła 150,000 (niesamowity trend bo ostatnie 50,000 odsłon wpadło w jeden kwartał) ! Podsumowując - jedno wielkie WOW ;)

Lipiec to - mam nadzieję - nieco więcej uwagi GW poświęconej AoSowi. Wciąż nieznana jest data wydania GH2 ale możę być to właśnie połowa lipca. Do tego chyba wszyscy czekamy na jakieś nowe modele - do Nurgla, do elfów, do czegokolwiek (no może poza Stormcastami... ;) ) Mam też nadzieję pchnąć dalej projekt Kharadronów, tak aby na ewentualne, jesienne turnieje być już gotowym.
Co z tego wyjdzie i czym zaskoczy GW - okaże się. Ja liczę przy okazji na możliwość zagrania jakiegoś lokalnego turnieju no i na kilka ciekawych battlereportów których ostatnio mało.

PS.Myślę też intensywnie nad kolejnymi cyklami wpisów ale tutaj nie ma co uprzedzać faktów.

Dzięki za ten miesiąc no i powodzenia we wszystkich hobbystycznych zamierzeniach lipca!
Do następnego!
W.
1 komentarz: