Artworks from Age of Sigmar VI [Godbeasts] [PL/ENG]

 Cześć,

Najnowsza kompilacja artworków pochodzących z ostatnio wydanego tomu Warhammer Age of Sigmar Realmgate Wars - Godbeasts.
Tym razem siły kilku aliansów starły się ze sobą w epickich bitwach uwiecznionych na równie epickich obrazach. Zapraszam również do oglądania pozostałych galerii z AoS dostępnych po wyszukaniu TUTAJ.

Hi!
Newest compilation of artworks from Warhammer Age of Sigmar Realmgate Wars - Godbeasts
Forces of Chaos, Order and Destruction Grand Alliances clashes in epic battles.

Hope you enjoy!
More compilation of artworks: HERE4 komentarze:

 1. Dobra kompilacja, ale chyba przeoczyłeś mojego ulubionego arta z tej książki! Taki ze zwierzoludźmi :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualizacja na życzenie ;) Swoją drogą - warto i zachęcam do oryginału bo jakość artów wydaje mi się jeszcze wzrasta.

   Usuń
  2. Nie lubię malkontenctwa, ale szczerze Ci powiem, że dużo z tych obrazków jest takich bez wyrazu. Jakby syntetycznych. Szczególnie te takie pastelowe. Przynajmniej w moim odczuciu. Te beastmany to dla mnie takie światełko w tunelu :-)

   Usuń
 2. W zasadzie masz rację - klimat o wiele bardziej "zabawkowy" niż ten z wcześniejszych warhammerowych artów, ale to też pewnie dlatego, że stylistycznie dostosowany do grupy młodszych odbiorców - w założeniu docelowej - przyzwyczajonej do bardziej kreskówowo-bajkowej, mniej "rzeczywistej" konwencji przedstawienia świata. Jak dla mnie też sporo przesłodzenia jest w niektórych ale na przykład minotaur jest świetny moim zdaniem ;)

  OdpowiedzUsuń