NEWS 17-06-2017 | Vandus i Korghos Warscrolls

Cześć,

Zgodnie z zapowiedziami do przedsprzedaży trafiają dzisiaj dwaj specjalni bohaterowie imiennie dla najmocniej wspieranych frakcji AoS - Vandus i Korghos.

Modele - bez zaskoczeń - to po prostu repack z podstawki AoS - Vandus jako większy model w pudełku jest sam, Korghos razem z Bloodescratorem (no jasne, jeszcze więcej, śpieszmy się nim stakowanie odejdzie do lamusa...)

W przypadku tych modeli czekałem jednak przede wszystkim na ich scrolle - bądź co bądź ScE raczej na nadmiar imiennych bohaterów nie narzekają ale za to nadrabiają to bogactwem bohaterów (których nazw nigdy nie mogę zapamiętać...)

Scrolle:No i tutaj znów wydaje się, że dużo lepiej wychodzą na tych bohaterach ScE - otrzymują bohatera który dzięki swojej abilitce zapewnia im to czego do tej pory brakowało - bańkę dodatkowego ataku. Pozostałe abilitki pozosstają niezmienione w stosunku do "zwykłego" Celestanta (no dobra, jego młotek inaczej się nazywa ;) )
Tymczasem abilitka Korghosa... no cóż, Khorne ma już kilka sposobów na szybkie i pewne dotarcie w poblize przeciwnika, dodawanie kolejnego to według mnie trochę strata potencjału. Również w przypadku Khornowego bohatera reszta pozostaje bez zmian. 
Znamienne jest bardzo dokładne określenie tego jak zachowują się obaj bohaterowie w odpowiednich batalionach! Polecam ten fragment ich Scrolli.

I dla poszukujących -  w komplecie - wypraski
Podsumowując - nie spodziewałem się po tym wypuście wiele i wiele nie dostałem - nie wiem jak wygląda sprawa z punktami za obu bohaterów ale  Khornita zdecydowanie MEH a Vandus... cóż, dodatkowy atak zawsze się przyda, pytanie za ile i jak komponuje się z resztą armii. 

Co myślicie?

Do następnego!
W.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz