NEWS 15-08-2017 | Pre-Order 18-08

Cześć,

Poznaliśmy ceny General`s Handbook 2017, kart Open Play i ostatniego hitu jakim podzieliło się GW a więc nowych zestawów startowych skrojonych pod mechanikę "sojuszników" (której zasady również pojawią się w General`s Handbooku.  Wiemy też ile trzeba będzie zapłacić za pocięty zestaw scenerii z 40k... Do tego, w tym samym tygodniu dostaniemy karty warscrolli dla frakcji które do tej pory były ich pozbawione (Ironjawz, Bonespolitterz, Sylvaneth, BcR) - ogólnie - tydzień sigmara! ;)

Zgodnie z moimi przewidywaniami - różnice w zawartości boxów były zbyt duże aby ustandaryzować cenę i boxy różnią się między sobą cenowo.
Ok., do sedna:


A teraz rozwinięcie tej pięknej excelowej tabelki, czyli zdjęcia produktów ;)

general`s handbook 20 funtów a więc 5 funtów drożej niż pierwsza odsłona
Open War Cards 10 funtów
45 funtów
40 funtów
50 funtów
32,50 funtów
60 (!) funtów
45 funtów
40 funtów
25 (!!) funtów

20 funtów
25 funtów
35 funtów
4 komentarze:

 1. Możesz nam zaufać, jesteśmy nowym GW.
  ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, dokładnie tak, dlatego damy Wam zasady za darmo ALE... (i tu wyliczanka tego co "jakieś drzazgi" kosztuje... A potem cena rośnie. No i ewentualnie upchniemy jeszcze element scenerii do 40k który jednak nie sprzedawał się za dobrze. Potniemy na mniejsze części o voila! No ale - kilka boksów się do mnie naprawdę ładnie uśmiecha... :/

   Usuń
  2. Właśnie to jest najstraszniejsze w GW. Figurki walą klimatem i jakością wykonania konkurencję na głowę. Ale dużo kosztują. A więc nawet, gdy się nic nie kupi, to jednak z uczuciem żalu.

   Usuń
 2. No cóż, affordable paperback format jednak drożeje ;-) nic to i tak kupię ;-)

  OdpowiedzUsuń