Podsumowanie Marca na Well of Eternity

Cześć,

Dzisiaj będzie krótko i technicznie ale z kilku powodów (koniec kwartału, miesiąca oraz kilka istotnych wydarzeń) chcę się z Wami podzielić najnowszymi informacjami o Well of Eternity (i przyległościach).


Otóż po pierwsze i co dla mnie bardzo ... miłe - Well of Eternity dokładnie 01-04 przekroczyło barierę 100.000 wyświetleń! :) Bardzo sie z tego cieszę, bowiem nie ukrywam, że czerpię sporo motywacji z faktu, iż nie piszę "do szuflady" i nie tworze czegoś co przechodzi całkiem niezauważone. Cieszy mnie również fakt, że WoE przebija się powoli jako jedno z bardziej rozpoznawalnych miejsc związanych z Age of Sigmar w Polsce (i nie tylko). Granica 100k strzeliła po 13 miesiącach "blogowania", mam nadzieję, że z kolejnych (500k i więcej! a co) przyjdzie cieszyć się również "niedługo" bo sądząc po wzroście zainteresowania systemem który opisuje (a który wzrost widzę bardzo wyraźnie po statystykach i wiadomościach)AoS wchodzi w okres rozwoju (który może tylko przyśpieszyć wraz z wydaniem zapowiadanego Generals Handbook`a v 2.0).


Marzec był również rekordowy pod względem ilości opublikowanych postów - dobiłem do 20 co wydawało mi się jeszcze nie tak dawno niemożliwe, przełożyło się to również na ponad 15 tysięcy wyświetleń w marcu. Spory udział miały tutaj NEWSY w których wrzucam wszelkie informacje dotyczące nowości i przecieków ze świata AoS (czasem naprawdę szybko dzięki czemu przekazuje naprawdę świeże info). Resztę zrobiły wpisy z cyklu Combo of the Week oraz nieco młodszego Studnia Ciekawostek. Oczywiście oba zostają bo raz, że cykle "zmuszają" mnie do regularności z którą u mnie różnie a dwa, że są fajnie przez Was odbierane i stanowią zazwyczaj zaczynek ciekawych dyskusji na grupie FB lub w komentarzach.


Co zdecydowanie mnie "martwi" to dużo mniej postów "malarskich". Zwyczajnie brakuje mi spokojnej chwili, żeby usiąść i dokończyć rozgrzebane projekty. Między innymi przez to w ostatnim miesiącu na blogu pojawili się tylko TreelordKurnoci z Łukami (do których pomalowałem tylko łuki bo reszta była gotowa już wcześniej...).


Na szczęście tym co pomalowane dzielnie i często grywałem - turniejowo i całkiem luźno (chociaż w naszej grupie "luźne" granie i tak kończy się giętymi rozpiskami). Turnieje w CUBE i Vanaheimie dostarczyły mi mnóstwa przyjemności z gry (i jeszcze więcej satysfakcji bo oba były bardzo udane dla mnie). Niestety, jak okazało się pod koniec marca z kalendarza imprez w Krakowie znikną te organizowane przez CUBE z którym to miejscem byłem mocno związany. Sklep-Klub został zamknięty z ostatnim dniem ubiegłego miesiąca...


...Chociaż wiąże się z tym kolejny projekt Well of Eternity - podjąłem się bowiem wraz z grupą która prężnie działała w CUBE kontynuacji spotkań przy "Sigmarze" co być może zaowocuje naprawdę fajnymi rezultatami już w najbliższych tygodniach. Póki co powoli krystalizuje się wszystko to, co jest potrzebne aby nadal spotykać się i walczyć na stołach ;) Dla mnie to kolejny element hobby, który w tym momencie obejmuje WoE a jednocześnie punkt w którym WoE wychodzi z sieci i staje się całkiem realnym bytem - miejscem/grupą w którym mam nadzieję będziemy kontynuować i rozwijać nasze hobby.

 To wszystko już było a co będzie?

Zapowiada się naprawdę super - po pierwsze kolejne armie (Kharadron Overlords) już na horyzoncie (zamierzam zaciągnąć się na te latające okręty). Do tego odświeżony Khorne (już za rogiem) - może wreszcie moje demony przestaną zbierać kurz na półkach. To zaś zaowocuje być może większą ilością Battle Reportów tworzonych już w nowym miejscu do którego przeniesiemy się po zamknięciu CUBE.
Dalej noszę się z zamiarem rozwoju WoE i przepoczwarzeniem bloga w "coś więcej" ale to już raczej dalekosiężne plany.
Póki co - oby kolejny miesiąc nie był gorszy od ostatniego!

PS. Do zobaczenia w Modlinie! ;)

Pozdrawiam,
W.

8 komentarzy:

 1. Niech żyją niezależne media - dobrą robotę robisz i tak trzymaj ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech żują profesjonalne media! Podoba mi się Twoje zaangażowane podejście do AoS i traktowanie tej gry poważnie. Uwielbiam tutaj o niej czytać :)

   Usuń
 2. Bardzo fajny twój blog jest! Keep up the good work :) Nie komentuję za dużo, bo nie gram w AoS, ale czytam zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O komentowaniu to dziś się przetoczyła konkretna dyskusja przez blogosferę bitewniakową ;) Dzięki!

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Wciąż czuję się świeżakiem przy Was ;) Dzięki!

   Usuń