NEWS 19-03-2017 | Blades of Khorne

Cześć!

Kwiecień zapowiada się naprawdę bardzo dobrze dla fanów Age of Sigmar!
Z dzisiejszej wiadomości umieszczonej na oficjalnej stronie Games Workshop TUTAJ wynika, że już w kolejnym miesiącu możemy spodziewać się odświeżonego Battletome`a łączącego wszystkich wyznawców Khorne`a - Khorne Bloodbound i Khorne Daemons w jednej książce!
Oczywiście spodziewam się tony nowych artefaktów, traitów i modlitw z czaszkami i krwią w nazwach ;)

GW podkreśliło też, że w nie pojawią się żadne nowe modele do frakcji z książki ale akurat w przypadku wyznawców Khorne`a raczej nie można narzekać na zbyt małą ich liczbę.


Powiem szczerze, że GW ponownie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Spodziewałem się kolejnych odświeżanych Battletome`ów, jednak nie spodziewałem się, że nastąpi to tak szybko i to w dodatku w momencie w którym wydawana będzie cała nowa frakcja. Zapewne jednak chodzi o to, aby wyznawcy Chaosu nie poczuli się zbytnio opuszczeni ;)
Kolejne odświeżenie dają z jednej strony nadzieję armiom takim jak Khorne, Flesh Eater Courts czy Seraphons na "doskoczenie" siłą armii do poziomu "Post-Sylvaneth" z drugiej może spowodować pewne opóźnienia z wydawaniu kolejnych frakcji (Death i Elfy wciąż czekają na więcej "miłości"... 

Zacieram więc ręce i czekam na więcej informacji!

Do następnego!
W.

6 komentarzy:

 1. Nie można powiedzieć, żeby w GW się ostatnio obijali :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne nadrabianie przed latem i rebootem 40k - wtedy raczej nie spodziewam się zbyt wielu nowości do AoS`a.

   Usuń
 2. To ja mam pytanie do autora. Wygląda na to, że siedzisz w temacie AoS po same uszy... czy te nowe podręczniki zawierają jakieś zmiany w battlescrollach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualizacja Stormcast Eternals nie zmieniła warscrolli. Dodała natomiast kilka jednostek, bataliony, dedykowane artefakty, modlitwy i command traity oraz dedykowany battle trait. Zmieniła też kilka kwestii w temacie batalionów. W przypadku Khorna jasno powiedziane jest, że nie będzie nowych jednostek ale na okładce jest bloodletter - demon khorna, które to demony cały czas działają jeszcze na zasadach z kompendium - nie dostały swojego battletome`a. Jest więc szansa, że w przypadku odświeżenia tej frakcji mogą też zmienić się scrolle jednostek.

   Usuń
 3. Drobna uwaga. Kilka warscrolli w nowym battletomie do Stormcast Eternals zostalo zmienionych (np. Azyros).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. True story! rzeczywiście Azyros jest najlepszym przykładem który zupełnie wyleciał mi z głowy! Dzięki za doprecyzowanie!

   Usuń