NEWS 10-04-2017 | Kharadron Overlords First Pre-orders

Cześć,

Ten miesiąc jest rzeczywiście wyjątkowy jeśli chodzi o nowości wydawnicze i zamieszanie związane z nimi.
Age of Sigmar ma się doczekać aż dwóch istotnych wydarzeń - pierwsze to wydanie odświeżonego Battletome Khorne`a - BT: Blades of Khorne - które miało miejsce w ostatni weekend.
Drugie to przesuwane w czasie i ogólnie wydawana z dużą porcją zamieszania pierwsza partia modeli do nowej frakcji Kharadron Overlords.

Na szczęście zamieszanie wydaje się zmierzać ku końcowi. Nie tak dawno poznaliśmy dzięki oficjalnej informacji date pre-orderów (ostateczną jak się wydaje ;) ) - 15-04-2017.

Dzisiaj mamy już potwierdzenie tego co znajdzie się w pierwszej partii:

Admiral - 15 funtów czyli 75,00 PLN

Frigate - 50 funtów czyli 250,00 PLN

Arkanaut Company - 27,50 funtów czyli 140,00 PLN

Battletome - 25 funtów czyli 125,00 PLN
Do tego dochodzą jeszcze dedykowane karty warscrolli (znane już z odświeżonych wydań SE i ostatnio Blades of Khorne). Są tańsze niż wcześniejsze, zapewne z powodu mniejszej ilości jednostek i będą dostępne w Polsce w cenie 50,00 PLN.

Potwierdzają się tym samym przypuszczenia, że nie będzie to tania armia (chociaż z ostatecznym potwierdzeniem tego trzeba oczywiście czekać do momentu w którym poznamy zasady i koszt punktowy jednostek).
Tak czy siak - dobrze, że wreszcie NADCHODZĄ! :) (nadlatują...)

Więcej w temacie Kharadronów pisałem już we wcześniejszych WIEŚCIACH i wpisie o mich przypuszczeniach i oczekiwaniach co do nowej frakcji który znajdziecie TUTAJ.

Jak zwykle zapraszam też do ciekawej dyskusji na polskiej grupie FB Age of Sigmar.

Do nastepnego!
W.

4 komentarze:

  1. To i ja wyrażę swoją opinię. To są dobre figurki, znakomite technicznie, przemyślane i ładne. A to, że nie wszystkim weteranom przypadają do gustu... Obawiam się, że przekraczamy trzydziestkę i niedługo będziemy psioczyć na wiele różnych rzeczy, które odbiegają od tego, do czego przywykliśmy.

    OdpowiedzUsuń