Warhammer Age of Sigmar | Sylvaneth Tree-Revenants 2nd Unit

Cześć,

Zgodnie z planem - pierwsza jednostka ukończona w planie "Marsz na Modlin" a zarazem druga pełna i gotowa jednostka Tree-Revenants!

Ci Revenanci różnią się od pierwszych przede wszystkim podstawkami - to pierwsza jednostka w mojej armii w której zastosowałem "gotowce". Użyłem podstawek z firmy "Kromlech", które opisywałem dokładnie TUTAJ. Pisałem wtedy, że jest na nich mnóstwo szczegółów. Po fazie malowania mogę tylko powiedzieć, że...
...Odkryłem ich dużo więcej. ;)

Nie przedłużając - Zapraszam do galerii!

Lista farb:
Ciało/drewno: Charred Brown (Vallejo GC), Gorthor Brown (Citadel), Steel Legion Drab (Citadel), Baneblade Brown (Citadel)
Zielenie: Castellan Green (Citadel), Loren Forest (Citadel), Athonian Camoshade (Citadel), Loren Forest, Elysian Green (Citadel), Ogryn Camo (Citadel), Waywatcher Green (Citadel)
Kosa/ostrze: Macragge Blue (Citadel), Magic Blue (Vallejo GC), Electric Blue (Vallejo GC), Sky Blue (Vallejo MC), Guilman Blue (Citadel)

warhammer age of sigmar tree revenants painted 1

warhammer age of sigmar tree revenants painted 2

warhammer age of sigmar tree revenants painted 3

warhammer age of sigmar tree revenants painted 4

warhammer age of sigmar tree revenants painted 5


warhammer age of sigmar tree revenants painted 6

warhammer age of sigmar tree revenants painted 7

warhammer age of sigmar tree revenants painted 8
warhammer age of sigmar tree revenants painted 9
Na koniec zdjęcie rodzinne z pierwszą jednostką - razem prezentują się świetnie!
Kurcze - udało się! Dawno nie pomalowałem całej jednostki, a ta bardzo mi się podoba. Kolejna już czeka - tym razem kończę Kurnothów (a nawet ich dwie jednostki). Zgodnie z planem powinni się pojawić już niedługo!

Trzymajcie się i do następnego!
W.

2 komentarze:

  1. Podstawki jak zawsze rewelacyjne. Bardzo podobają mi się również wszystkie roślinne elementy i płynne przejścia między zielenią i brązem. Na niektórych zdjęciach mam natomiast wrażenie, że broń (pięknie skądinąd cieniowana) mogłaby bardziej wyraźnie odcinać się od koloru skóry.

    OdpowiedzUsuń