Warhammer Age of Sigmar | Order | Sisters of the Thorn I

Cześć,

Dzisiaj chciałbym pokazać Wam pierwszą skończoną siostrę cierni - Sister of the Thorn.
Niestety czas nie pozwala na przyśpieszenie prac, postępują więc mozolnie, tym bardziej, że chciałem przebazować je już na prawidłowe, owalne podstawki.

Ostatecznie się udało, podobnie z resztą jak udało mi się znaleźć motyw przewodni podstawek i co za tym idzie całej armii Sylvanth/Wandrers. nie jestem jednak pewien co do tego, czy aby na pewno podstawka wyszła jak chciałem... No cóż, to pierwsza w klimacie innym niż "CHAOS".

Zapraszam do komentowania bo nie ukrywam, że czekam na wszelkie opinie (w kolejce czekają kolejne modele sióstr a także cała armia "Drewnotów"...Do następnego i miłego wieczoru!
W.

13 komentarzy:

 1. Jest świetna! Stonowana paleta dobrze jej służy. Czekam na więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Będzie więcej, 3 są w zasadzie gotowe, czwarta się robi. Tyle tylko, że podstawki. U mnie schodzi na nich dużo za dużo czasu. ;)

   Usuń
 2. Coś pięknego (mimo, że to elf) ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bogowie chaosu się zemszczą na mnie w wybranej przez nich chwili. To na pewno. Ale nie mogłem się oprzeć armii drzew wspartych elfami. To zupełnie inna gra jak się okazuje, kiedy nie gra się pancernymi puszkami :D

   Usuń
  2. Ja z każdą partyjką AoSa nabieram przekonania, że pancerne puszki wcale nie są takie pancerne. Jak się okazuje w moich chaosowych wojskach najmniej opłacalną jednostką są rycerze chaosu - niegdyś wręcz archetypowi pancerniacy nie do przegryzienia :D

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. A bałem się o nią bardzo bo do tej pory z trawką statyczną się nie lubiliśmy za bardzo :) Dzięki!

   Usuń
 4. Udana podstawka, fajna stonowana paleta barw, ogólny efekt bardzo dobry. Czekam na więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już w kolejce do podstawkowania właśnie ;) Dzięki za opinię!

   Usuń
 5. Wyszło ciekawie. Jak ktoś wcześniej wspomniał stonowanie. Sam lepiej bym nie pomalował, ale moim zdaniem z koniem nie zaszalałeś. :) Mimo wszystko gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To stonowanie to celowo, tyle tylko, że mogłem nieco przesadzić i wyszło trochę monotonnie... chociaż może to też kwestia zdjęć. Na pewno postaram się bardziej wyciągnąć złoto na reszcie (dodać więcej rozjaśnień). Jestem jednak zadowolony z ogólnego efektu :) Dzięki za komentarz!

   Usuń
 6. Bardzo mi się podoba =) Co użyłeś na podstawki?

  OdpowiedzUsuń
 7. Podstawka wyszła nad wyraz dobrze. Aż się dziwię że trawka statyczna tak dobrze się prezentuje.:-)

  OdpowiedzUsuń