NEWS 12-09-2017 | Shadespire Frakcje

Cześć,

GW potwierdziło ( TUTAJ )datę wydania Shadespire - Październik. Pokazało też raz jeszcze cztery frakcje które w pierwszej kolejności będą dostępne:
- Ironjawz
- Stormcast Eternals
- Khorne Bloodbound
- Deathrattle.

Co ciekawe na zaprezentowanym artworku widać również skaveny (pestilens?) i fyreslayerów (czyli nowa ulubioną frakcję GW - przynajmniej według mnie).

Modele nic nie tracą przy bliższym i wyraźniejszym poznaniu, pozostaje więc czekać na mechanikę rozgrywki i zacierać ręce bo nawet jeśli w Shadespire grać nie będziemy to modele przecież można używać w AoSie...


O Shadespire pisałem też TUTAJ i TUTAJ  i jeszcze TUTAJ

10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Zapowiadane szkielety w ogóle powinny być rewelacyjne, poza bandą do Shadespire zaprezentowali jakiś czas temu bohatera. Czekam ale póki co bez napinki bo zgodnie z zapowiedziami - dopiero 2018.

   Usuń
 2. Fyreslayers ulubioną frakcją GW? Niby czemu? Bo dostali po dwóch latach bycia frakcją praktycznie niegrywalną turniejowo zasady, które to umożliwjają ? Rozumiem jakby były jakieś nowe modele czy coś..... ale ich nie ma... co stawia ich dalej na ostatnim miejscu jeśli chodzi o ilość możliwych jednostek do wystawienia( z nowych frakcji ofc)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fluffowo aktualnie pojawiają się wszędzie, więc to proste, że GW zaczyna ich używać jak Khornitów i Stormcastów, jako swoją flagową frakcję.

   Usuń
  2. fluffowo czyli gdzie? W Silver Tower byli już wcześniej, a teraz pojawią się jeszcze w Shadespire. Nie są to jedyne produkty gw, a w innych wydaje mi się, że ich nie ma. Chyba, że o czymś nie wiem.

   Usuń
  3. Niegrywalni turniejowo byli tuż po wydaniu kiedy byli zdecydowani za drodzy (punktowo). W połączeniu z kosmicznymi cenami (w złociszach/funtach)spowodowało to, że nikt nimi nie grał. Po czym odkręcił się kurek ze złotem - najpierw obniżyli punkty, potem wydali rewelacyjny pod kątem modele/cena starter a teraz w GH2017 są frakcją która dostała zdecydowanie najwięcej najlepszego. Widziałem już takie comba które wgniatają dotychczasową "topkę" turniejową w ziemię. Trudno mi więc nie odnieść wrażenia, że sprzedaż nie była taka jak zakładano więc "dano im trochę miłości" (przy czym to trochę to naprawdę sporo). Dzięki za komentarz! Miłego!

   Usuń
 3. Figurki do Shadespire są jeszcze lepszy od tych do AoS... Ale gra to nie tylko figurki. Październik mamy za niecałe trzy tygodnie, a konkretnych informacji o grze prawie wcale. Miałem nadzieję, że już z tego wyrośli...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pech chce, że u nas żadnych większych (uznawanych za takie przez GW) konwentów na których by to prezentowali. Z drugiej strony - prawda, że mogli by coś więcej powiedzieć, tak jak to robili przed GH2017... ale jak piszesz - jeszcze trzy tygodnie. Chce dać im szansę ;) Grać pewnie w to nie będę ale modele już mnie kupiły.

   Usuń
  2. Mnie też kupiły, te orki to obłęd! A jeśli do tego dojdą nowi skaveni!.. Tylko nie wiem jeszcze, czy ja je kupię... Nie spodziewam się bowiem rozsądnych cen :(

   Usuń
 4. Szkielet biorę w ciemno =) Myślę, że Shadespire będzie naprawdę extra!

  OdpowiedzUsuń