NEWS 24-02-2017 | Warhammer Quest Shadows Over Hammerhal

Tymczasem w najnowszej odsłonie świata Age of Sigmar widzimy nieco mniej... heroiczne szkice obrazujące miasto i jego mieszkańców będacych bohaterami Shadows over Hammerhal.
Przyznacie, że różnica pomiędzy utrzymanymi w klimacie High Fantasy ilustracjach znanych z Battletomów i wcześniejszych wydań a tymi prezentowanymi w najnowszej grze jest ... znacząca.
Szkice zdecydowanie nawiązują do utrzymanych w dużo mroczniejszych klimatach ilustracjach znanych ze Starego Świata i moim zdaniem są pierwszymi zwiastunami zmiany kursu w przedstawianiu świata AoS również w obrazach.

3 komentarze:

  1. Te szkice są mega. Nawiązują mocno do estetyki Starego Świata zarówno pod względem stylistyki jak i "kreski" ale wnoszą coś nowego i świeżego. Oby tak dalej GW ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Prawie jak Mordehim. Albo jak 40tka, gdzie każdy jeden normalny mieszkaniec bynajmniej nie wygląda normalnie. Może zobaczymy, czy w świecie AoS żyją zwykli ludzie?

    OdpowiedzUsuń
  3. To się nazywa upadek - najbardziej zajedwabiste miasto w całym multiwersum wygląda jak mordheim postawione na mordheim postawionym na mordheim. Dodatkowo, mieszkają tam cudaki-dziwaki! Dark fantasy not dead! A nawet Grimdark! :D

    OdpowiedzUsuń