NEWS 08-02-2017 | General`s Handbook II Testy

Cześć,

Games Workshop postanowiło po raz kolejny zaskoczyć graczy.
We współpracy z organiztorami jednego z większych turniejów sceny Age of Sigmar ogłosiło pierwsze testy General`s Handbook II.
Czym jest General`s Handbook dla graczy AoS nie trzeba tłumaczyć. Historię "Ejdża" można w zasadzie podzielić na czasy PRZED GH (jesień średniowiecza to przy tym wakacje na riwierze) i PO GH (kiedy to okazało się, że gracze potrzebują jednak punktów).

Tym bardziej cieszy informacja z samego ŹRÓDŁA o pierwszych oficjalnych betatestach nowej edycji GH.

Póki co poza samą wiadomością o takich testach, prowadzonych ze wsparciem środowiska, niewiele więcej wiadomo, chociaż na oficjalnej stronie GW pojawiła się znajomo wyglądająca kartka z GH zawierająca zmodyfikowane koszty punktowe dla Fyreslayers i Tomb Kings:

Również na stronie Scrollbuildera pojawiła się znacząca zmiana w postaci dodania opcjonalnego wyboru GH I i GH II.
Jak zwykle można odczytywać ruch GW na dwa spospoby - Z jednej strony cieszyć się, że podejmuje działania zmierzające do lepszego zbalansowania gry (TK uważane są za jedną z najmocniejszych armii), w dodatku robi to w porozumieniu ze środowiskiem graczy. Z drugiej jednak strony informacja o obniżeniu kosztu jednostek Fyreslayers, która to frakcja sprzedawała się raczej słabo może również dowodzić stałej polityki GW - jeśli coś się słabo sprzedaje, zmień temu czemuś statystyki - sprzeda się lepiej.

Na koniec jeszcze przykładowe zmiany punktowe w TK:
 Settra the Imperishable +100
Screaming Skull Catapult +40
Necropolis Knight +80
Necrosphinx +40
Royal Warsphinx +100
Vampire Lord on Abyssal Terror +80
Heinrich +40

1 komentarz:

  1. Mimo, że jestem wielkim zwolennikiem grania bez punktów - bardzo mi się podoba to co robi GW. AoS ma szansę stać się najlepiej zbalansowanym bitewniakiem.

    OdpowiedzUsuń