NEWS 11-01-2019 | Gloomspite Gitz VLOG

Cześć,

Udało się. Wreszcie od etapu planowania, przygotowań, ogarniania tego co, jak, z kim, gdzie, którędy i dlaczego w ogóle przeszliśmy do etapu - ROBIMY TO!


Co robimy? Ano wchodzimy w coś co już teraz wypiera wszystkie inne formy prezentacji w każdego rodzaju aktywności hobbystycznej, a w przyszłości będzie się to tylko pogłębiać.
VIDEO i Videoblog, bo o nich mowa były tymi miejscem na mapie Well of Eternity w którym do tej pory widniał nabazgrany czerwoną farbą napis "TERRA INCOGNITA".

Do tego tygodnia.
Przy współpracy ze sklepem Vanaheim.pl możemy zaprosić Was na nasz kanał YT - Well of Eternity >> TUTAJ << na którym już teraz znajdziecie:

Zdecydowanie daleka droga jeszcze przed nami i wiele musimy się nauczyć ale - ZACZĘLIŚMY - więc teraz może być już tylko łatwiej.

Zaczynamy zaś z grubej rury - Battletome: Gloomspite Gitz i trzy unboxingi zestawów z pierwszej fali wypustów GW. Liczymy na Wasze komentarze - co możemy zrobić inaczej, lepiej, co warto zmienić (oświetlenie na pewno - wiemy, bierzemy na klatę).
Materiałów o najnowszej frakcji mamy w zandarzu jeszcze kilka więc to nie jest nasze ostatnie słowo (dosłownie) w tym temacie ;)


Tymczasem zatem...
...i do następnego!
W.

2 komentarze:

 1. Przyjemne materiały,kamera ustawiona w punkcik, dźwięk też bez zarzutu.
  Co do samej treści kolejny plus,
  Pomyślcie jednak o lepszym oświetleniu, nagranie jest bardzo ciemne. :)
  Oby tak dalej!
  pozdro,
  Kalaf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiemy, nie pykły nam ustawienia światła ale poprawimy to ;) Dzięki za uwagi!

   Usuń